Турнір до Дня молоді

23 червня 2018 року о 14:00 в смт. Зноб-Новгородське відбувся турнір з пляжного волейболу, присвячений Дню молоді.

15:49 25.06.2018

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Не дивлячись на те, що багатьом визнаним і компетентним військовим історикам вдалося майже в найдрібніших подробицях, відтворити хід подій тих далеких років і знайти відповідь на безліч питань, перед нами напевно ще на тривалий час залишиться незрозумілим одне - чому за права, благополуччя і прогрес однієї частини людей, об’єднаних якоюсь загальною ідеєю, обов’язково повинні розплачуватися своїм життям, здоров’ям і перспективами інші?

09:11 22.06.2018

СУБСИДІЯ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ

27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок   надання житлових субсидій.

14:53 21.06.2018

Запрошуємо на турнір з пляжного волейболу до Дня молоді

Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна і Білорусь відзначають День молоді. В Україні День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, Указом Президента від 27 червня 2008 року № 599 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій» та Указом № 600/2011 "Про внесення зміни до Указу Президента України від 27 червня 2008 року № 599" і відзначається щорічно в останню неділю червня, також відомий під назвою «День молоді».

13:45 21.06.2018

ДЛЯ ЖИТЕЛЯ ТРОСТЯНЦЯ ТЯГАР АЛІМЕНТНОГО БОРГУ  ВИЯВИВСЯ ЗАНАДТО ВАЖКИМ

ДЛЯ ЖИТЕЛЯ ТРОСТЯНЦЯ ТЯГАР АЛІМЕНТНОГО БОРГУ ВИЯВИВСЯ ЗАНАДТО ВАЖКИМ

Мешканець Тростянця заборгував понад 20 тисяч гривень аліментів своїй вже повнолітній дитині, бо не систематично сплачував їх до досягнення нею 18-річного віку. Погашати її не поспішав, доки борги не затиснули його з двох боків і не стали на заваді в реалізації запланованого.

08:15 20.06.2018