ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

#СтопБулінг: ІНФОРМАЦІЯ ВАЖЛИВА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Інформація щодо протидії булінгу важлива не тільки для дітей, а й для вчителів. У цьому переконалися фахівці юстиції, отримавши запрошення від Сумської загальноосвітньої школи № 18 взяти участь в проведенні розширеного засідання методичного об’єднання класних керівників.

10:00:59 27.09.2018

БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ТА ПЛАТИТИ ПОДАТКИ ЗАКЛИКАЄ ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

Стабільність бюджетної системи нашої держави забезпечують саме платники податків, і більшість з них усвідомлює важливість виконання свого обов’язку щодо сплати податків перед державою та суспільством. Але є й такі, хто нехтує своїм обов’язком зі сплати податків та «чекає» втручання спеціалістів юстиції.

17:05:09 26.09.2018

МІН’ЮСТ ПРЕЗЕНТУВАВ НАВЧАЛЬНИЙ ВІДЕОРОЛИК ПРО ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВІЛЬНУ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало інформаційно-навчальний відеоролик із серії «Знай своє право на землю» про отримання інформації про вільну земельну ділянку та щодо порядку безоплатної передачі земельних ділянок громадянам України із земель державної або комунальної власності.

17:00:37 26.09.2018

БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ТА ПЛАТИТИ ПОДАТКИ ЗАКЛИКАЄ ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

16:58:22 26.09.2018

ЧЕСТЬ ТА ВІДВАГА БЕЗ НАСИЛЬСТВА: НА СУМЩИНІ ПРОЙШЛИ УРОКИ #СтопБулінг ДЛЯ КАДЕТІВ

Сумські кадети – це продовження кращих традицій служіння Вітчизні. Кадети знають основи, записані в кодексі честі: бути хоробрим, не порушувати дисципліну, поважати старших, піклуватися про молодших, поважати честь і гідність товаришів.

15:16:18 13.09.2018

«БУЛІНГ – ЦЕ НЕ КРУТО» – ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ПРОВОДЯТЬ ІНФОРМАЦІЙНУ РОБОТУ НА ВУЛИЦЯХ МІСТ І СІЛ

Про це повинні знати і дорослі, і діти: булінг – негативне явище і тільки разом ми можемо йому протистояти. Фахівці юстиції Сумщини у всіх районах області  нині, коли розпочався навчальний рік та продовжується тиждень протидії булінгу, проводять вуличне інформування у рамках кампанії Мін’юсту #СтопБулінг.

13:56:26 13.09.2018

У ШКОЛЯРІВ СУМЩИНИ – НОВИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ТОВАРИШ

По всій Україні розпочався тиждень протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг, яка покликана надати якнайповніші матеріали про це ганебне явище та навчити дітей, як йому протистояти.

08:25:29 12.09.2018