ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ БОРЖНИКІВ ЗІ СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ - ЯК РЕЗУЛЬТАТ ВЗАЄМОДІЇ З ЦЕНТРАМИ ЗАЙНЯТОСТІ

07:57:31 21.11.2018

МАЙНО ДІЛИЛИ З ВИКОНАВЦЯМИ

Дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності.  У Конотопі між подружжям, що розлучилося, виникло непорозуміння з розподілом спільного майна, яке вони не змогли самостійно врегулювати. Справа дійшла до суду, а згодом і органи  юстиції супроводжували даний тривалий спір.

07:55:18 21.11.2018

СПІВПРАЦЯ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ З ПРОЕКТОМ GOCAMP: ЗНАННЯ, ЩО ДОПОВНЮЮТЬ ОДНЕ ОДНОГО

Фахівці юстиції Сумщини у рамках проекту GoCamp провели уроки «Я МАЮ ПРАВО!» та #СтопБулінг для учнів Самотоївської школи Краснопільського району. Найбільший у Європі освітній проект GoCamp навчає дітей іноземної мови, умінням долати мовні та культурні бар'єри, розвивати критичне мислення та замислюватись над вибором майбутньої професії.

12:12:05 15.11.2018

Одним із заходів примусового виконання рішень, яким може бути забезпечено виконання рішень судів про стягнення аліментів є звернення стягнення на заробітну плату боржника. Вирішення питань, пов’язаних з регулюванням зайнятості населення та їх працевлаштування є завданням Державної служби зайнятості.

12:11:32 15.11.2018

ПЕРЕВИЩИЛИ 80 %

Вже давно полюбився громадянам зручний сервіс від Міністерства юстиції України – видача свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку. І цифри дійсно вражають.

15:37:07 09.11.2018