ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: ЯК ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ?

31 березня 2019 року в Україні відбудуться президентські вибори. Реалізуючи всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», спеціалісти юстиції Сумщини з’ясували ще одне із питань, яке є актуальним та хвилює громадян – зміна місця голосування.

11:52:46 28.03.2019

НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ ЯМПІЛЬСЬКОГО ТА СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНІВ  СТЯГНУТО 1 062 269 ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

Юстиція Сумщини продовжує реалізацію ініційованого Міністерством юстиції України закону  #ЧужихДітейНеБуває, здійснюючи активну боротьбу з батьками, які не сплачують аліментів.

11:51:08 28.03.2019

СЕЛФІ З ВИБОРЧИМ БЮЛЕТЕНЕМ КРАЩЕ НЕ РОБИТИ

Менш ніж за тиждень – 31 березня 2019 року – в Україні відбудуться президентські вибори. У зв’язку з цією подією, у громадян з’являється багато питань, одне з яких – що не можна робити під час голосування.

13:24:48 25.03.2019

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ»

Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту, виборчих процедур розпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу».

16:18:56 11.03.2019

У БОРЖНИКА ПО АЛІМЕНТАХ ЗАВЖДИ Є ВИБІР, ПРАВИЛЬНИЙ – ПІДКАЖЕ ЮСТИЦІЯ І СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Найперші результати роботи в межах Меморандуму, підписаному між Міністерством юстиції України та Державною службою зайнятості задля забезпечення подальшого покращення показників повернення дітям коштів, заборгованих батьками-аліментниками, вже є на Сумщині. Завдяки співробітництву працевлаштовані вже 3 боржники.

11:45:49 05.03.2019

ОБМЕЖЕННЯ, ЯКІ ЗАЧІПАЮТЬ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ ЧЕРЕЗ ЧОТИРИ МІСЯЦІ БОРГУ

Дієвість змін до чинного законодавства про встановлення тимчасових обмежень у правах неплатників аліментів, внесені законом #ЧужихДітейНеБуває, підтверджується чисельними випадками з життя боржників Сумщини. Завдяки посиленню відповідальності, діти Сумщини з початку року отримали понад 21 мільйон гривень аліментів.

09:04:14 01.03.2019