НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР-НАРАДА У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

31 липня в приміщенні Зноб-Новгородської селищної ради відбувся навчальний  семінар-нарада за ініціативи керівництва Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної  адміністрації. До участі у семінарі  запрошені виконавчий комітет селищної ради, керівники управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді Середино-Будської районної державної адміністрації.

16:55 31.07.2018

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ІНФОРМУЄМО  ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ІНФОРМУЄМО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ

Для ефективнішої боротьби з неплатниками аліментів державними виконавцями Сумщини здійснюється інформування населення про можливі наслідки, які чекають на них у разі ігнорування своїх батьківських обов’язків щодо сплати аліментів. Роз’яснювальна робота була проведена з боржниками, стягувачами, в трудових колективах і навіть на вулицях міст і селищ.

16:11 31.07.2018

АННА, ЗАРІНА, НАЗАР, ЕРНЕСТ – ТРАДИЦІЙНІ ТА НЕЗВИЧАЙНІ ІМЕНА ДАРУВАЛИ ДІТЯМ БАТЬКИ НА СУМЩИНІ

Є батьки, які ще до народження свого малюка без вагань визначаються з іменем, а є й такі, що пропонують свої варіанти на сімейній нараді з купою доводів і аргументів, поки дитя мирно сопе в колисці.

16:10 31.07.2018

БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ НАДАВАЛИ В СЕЛАХ ГЛУХІВЩИНИ

Набрана динаміка надання правової допомоги, інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»  мешканцям Сумщини не зменшується. Вагому частку цієї роботи здійснюють мобільні групи у складі фахівців обласної юстиції та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

13:34 30.07.2018