Дата: від до Скинути

З 1 ВЕРЕСНЯ ПЕРШІ КЛАСИ БУДУТЬ НАВЧАТИСЯ ЗА НОВИМ ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТОМ, – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР

З 1 вересня в Україні учні перших класів навчатимуться за новим державним стандартом і в нових класах, на оснащення яких цього року виділено 1 млрд грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

08:59 09.08.2018

МАГІЯ ТРЬОХ ВІСІМОК СТВОРИЛА НА СУМЩИНІ 50 НОВИХ РОДИН

Вона – з ніжністю в голосі погодилась стати вірною дружиною і люблячою мамою, а він – надійною підтримкою і опорою для неї та їх майбутніх дітей. В день, що поєднав в собі потрійний символ безкінечності, фахівці органів юстиції Сумщини почули сто заповітних «Так» від закоханих молодят. Сьогодні найбільше шлюбів зареєстровано в Сумах – 22, в Конотопі одружилося 9 пар, в Охтирці – 6, в Шостці та Лебедині – по 3.

08:54 09.08.2018

НА СЕМІНАРСЬКОМУ ЗАНЯТТІ ВИВЧАЛИ НОВОВВЕДЕННЯ ТА ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ

Виконувати  роботу якісно, досягати вершин неможливо без постійного поповнення знань. Управління державної реєстрації обласної юстиції використовує для цього дієву форму – семінарські заняття.

08:02 06.08.2018

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

Сьогодні мобільна група у складі фахівців юстиції та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавала юридичні консультації для жителів Ободівської та Павлівської сільських рад, що на Білопільщині.

10:46 03.08.2018

АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ СЛУХУ

Представниками юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено спільний виїзд до Лебединської територіальної організації «Українське товариство глухих» для надання адресної безоплатної правової допомоги.

10:28 03.08.2018