Відбулася зустріч з розробниками Стратегії розвитку Зноб-Новгородської ОТГ

19 липня відбулася зустріч працівників селищної ради, старост, депутатів, громадськості з розробниками Стратегії розвитку Зноб-Новгородської ОТГ доктором економічних наук, професором кафедри економіки СНАУ – Вікторією ВЕДМІДЬ та кандидатом економічних наук, доцентом цієї кафедри Вячеславом ПИЛИПЕНКО.

14:00 19.07.2018

ЗАРАДИ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДІТЕЙ ПРОПОНУЮТЬСЯ НОВІ ЗАКОНОДАВЧІ ІНІЦІАТИВИ

«Чужих дітей не буває – своїми діями це вже довела українська держава. Законодавці прийняли зміни до законодавства, надавши виконавчій службі ефективні засоби впливу на боржників, – під час звітної прес-конференції заявила начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина СВИСТУН. – І, починаючи з 6 лютого цього року, всі побачили результат, адже на користь дітей по області стягнуто 53 мільйони гривень. Це стосується 15 тисяч наших юних співгромадян, які потребують уваги і фінансового забезпечення».

14:09 17.07.2018

Це є неприйнятним – Президент відреагував на звернення громадян щодо інформації про скорочення відділень «Укрпошти» в селах та припинення поштових послуг із виплати пенсій

Президент Петро Порошенко відреагував на звернення громадян щодо інформації про скорочення відділень «Укрпошти» в сільській місцевості, а також припинення надання послуги із виплати пенсій через відділення «Укрпошти» у разі, якщо регульовані державою тарифи на це не будуть підвищені. Глава держави наголосив на неприйнятності таких рішень під час наради із Міністром соціальної політики Андрієм Ревою, Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, в.о. гендиректра ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським та Головою правління Пенсійного фонду Олексієм Зарудним.

13:06 12.07.2018

ЗАХОДИ ПРИМУСУ ЗМУСИЛИ ДВОХ ЖИТЕЛІВ ГЛУХІВЩИНИ СПЛАТИЛИ АЛІМЕНТИ ВЛАСНИМ ДІТЯМ

Здавалося б, цілком звична ситуація, коли батьки піклуються про своїх дітей – це істина, яка не потребує доведення протилежного. Але зустрічаються й такі особи, що не вважають за потрібне давати власним дітям не те щоб любов і піклування, а, принаймні, кошти для нормального розвитку.

09:35 12.07.2018