ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

14:54 10.12.2018

КОНЦЕРТ ДРУЖБІВСЬКОГО МІСЬКОГО ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ

7 грудня у Центрі культури Зноб-Новгородської селищної ради по запрошенню голови Петра ГОНЧАРОВА і при підтримці голови Дружбівської міської ради Євгена ХАРИТОНОВА у рамках співпраці і дружніх відносин відбувся концерт Дружбівського міського Палацу культури.

14:45 10.12.2018

НА ГОСТИНИ ДО ХИЛЬЧИЦЬКОГО НВК

05 грудня 2018 року гостинно приймав гостей Хильчицький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І –ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад». Там відбулося засідання круглого столу вихователів  закладів дошкільної освіти з теми «Значення ігрової діяльності у розвитку  зв‘язного мовлення дитини дошкільного віку».

08:12 10.12.2018

ПАТРІОТИЧНІ ЗАХОДИ ДО  ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

У період із 03 по 06 грудня 2018 року  закладами загальної середньої освіти Зноб-Новгородської селищної ради  були  проведені  патріотичні заходи під гаслом «Дякуємо захисникам» до Дня Збройних сил України.

14:17 07.12.2018

КЕРІВНИКИ СУМЩИНИ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ІНВЕСТОРІВ ОБЛАСТІ

З метою зменшення занепокоєння інвесторів щодо їх подальшої діяльності на території Сумщини в умовах правового режиму воєнного стану голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО та голова обласної ради Володимир ТОКАР звернулися до них із запевненням, що введення воєнного стану має тимчасовий характер і жодним чином не вплине на їх діяльність.

11:48 04.12.2018

«ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ БАЖАЙМО ДОБРОТИ!»

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний День інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на нагадування людству про гуманність і милосердя, про обов’язок суспільства перед такими людьми, про те, що вони потребують захисту і підтримки.

16:35 03.12.2018