ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

11 березня в приміщенні селищної ради відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зноб-Новгородської селищної ради з порядком денним: «Про заходи забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2019 року».

15:46 11.03.2019

ВСЕУКРАЇНСЬКА УКРАЇНОЗНАВЧА ГРА "СОНЯШНИК" У ГОЛУБІВСЬКОМУ НВК

5  березня 2019 року відбулася 19  Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», основним завданням  якої є формування цікавості до україністики, надзвичайно духовної складової нашого культурного простору.

14:18 06.03.2019

КУБОК ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ФУТЗАЛУ

Розвиток і популяризація спортивно-масової роботи, організація фізкультурно-оздоровчої та виховної  роботи,  підтримання та зміцнення здоров’я населення, залучення його до систематичних занять спортом – такі завдання ставить перед собою відділ освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради. З цією метою проводиться ряд змагань, покликаних залучити до заняття спортом не тільки школярів та молодих людей, але й більш доросле населення.

10:41 05.03.2019

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

З метою підвищення рівня організації спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи в навчальних закладах  01 березня 2019 року  на базі ДПТНЗ «Зноб-Новгородський ПАЛ»  відбулися    змагання з настільного тенісу серед школярів Зноб-Новгородської селищної ради. Змагання проводились командні (2 дівчини та 2 юнаки). Всі зустрічі мали гострий та безкомпромісний характер, де юні спортсмени показували  дуже пристойну гру.

10:40 05.03.2019

УРЯД РОЗШИРИВ НАПРЯМИ ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

З метою спрощення доступу фермерських господарств та молодих фермерів  і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів до державних фінансових ресурсів постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня  2019 року №126 «Про внесення зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» Уряд доповнив діючий Порядок новими напрямами та удосконалив механізми державної підтримки фермерів і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (далі – кооперативи), а саме:

12:53 28.02.2019

НАМ ВАЖЛИВА ВАША ДУМКА

У грудні минулого року селищною радою було придбано дитячий майданчик. На весні поточного року планується його встановити в смт. Зноб-Новгородське.

16:51 26.02.2019

ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВСІХ ГРОМАДЯН

Зноб-Новгородська ОТГ має намір підготувати промо-ролік про нашу громаду, а тому звертаємось до всіх громадян, які мають свою думку та пропозицію допомогти у його створенні.

16:49 26.02.2019