Система надання послуг КЗ «Зноб-Новгородський центр надання соціальних послуг»

Комунальний заклад «Зноб-Новгородський центр надання соціальних послуг» з 1 травня 2018 року надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

12:58 28.05.2019

ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ВИБІР ДОЛІ.

Одним з найважливіших виборів, які кожен з нас здійснює у своєму житті, є правильний вибір професії. Профтехосвіта - це невичерпне трудове джерело, це величезний потенціал завтрашнього дня.

12:00 24.05.2019

СПОРТ - ЦЕ ЖИТТЯ, ЦЕ СИЛА, ЦЕ ЗДОРОВ'Я...

Пріоритетним напрямком у сфері фізичної культури та спорту залишається - розвиток дитячого та юнацького спорту, залучення мешканців громади різних вікових категорій до участі в спортивних заходах.

11:15 23.05.2019

ЯСЛА-САДОК "КАЗКА", У ЯКОГО Є ДУША.

Зноб-Новгородський комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Казка» розпочав свою діяльність у 1985 році. Побудований він за типовим проектом та розрахований на перебування 140 дітей ясельного та дошкільного віку. На даний час функціонує 4 груп: 1 - ясельного віку та 3 – дошкільного віку, відвідують його 87 вихованців. Режим роботи 9 годин.

09:36 23.05.2019

ЗМАГАННЯ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

17 травня  на стадіоні ДПТНЗ «Зноб-Новгородський ПАЛ» пройшли змагання з легкої атлетики серед учнів Зноб-Новгородської селищної ради.

09:10 22.05.2019

«ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЯК ІННОВАЦІЙНИЙ ІНСТРУМЕНТ ВЗАЄМОДІЇ ВЛАДИ ТА ГРОМАДИ».

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» створено Зноб-Новгородською селищною радою 1 березня 2019 року, з метою забезпечення доступності та спрощення одержання адміністративних послуг 1 березня 2019 року.

10:17 20.05.2019