В УКРАЇНІ ПРАЦЮВАТИМЕ ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЄСТР “ЛІКАРНЯНИХ”

Рішення про створення Електронного реєстру листків непрацездатності 28 листопада ухвалив Уряд. До 1 лютого має бути сформоване положення про цей реєстр. Планується, що вже у 2019 році електронні “лікарняні” повністю замінять паперові.

14:25 30.11.2018

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ГРОМАДЯН ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ

З початку року на території Сумської області зареєстровано 1602 пожежі серед яких 884 – стались в житловому секторі. Основною причиною загорянь є порушення правил пожежної безпеки в побуті, а саме неправильне влаштування нагрівальних печей та димарів.  Результатом такої невтішної статистики є 37 втрачених життів.

12:55 30.11.2018

МИКОЛА КЛОЧКО ЗАКЛИКАВ ЗМІ НЕ СІЯТИ ПАНІКУ СЕРЕД ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Відповідаючи на запитання журналістів щодо того, як діяти людям в разі виникнення надзвичайних ситуацій, голова облдержадміністрації зазначив, що наразі на території області ситуація стабільна і контрольована, тому для паніки немає жодних підстав

16:48 29.11.2018