НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

За фінансової підтримки ПП Євгена БУДНІКА 23 грудня в КЗК «Зноб-Новгородський Центр культури і дозвілля» відбулося музично-розважальне шоу для дітей, в ході якого було розроблено дві програми: для малечі з 3 і до 6 років «Хрюсли Мюсли» та з 7 до 12 років «Новый год на носу».  Діти мали можливість поринути у казковий світ гри разом з сучасними персонажами: свинка Пепа, лялька Лол, Фьеки, і звичайно ж, Дід Мороз та Снігуронька. Також в холі БК можна було придбати іграшки, солодку вату, попкорн або розмалювати обличчя різними візерунками. На обох програмах діти отримали неймовірні враження.  Велике дякую Наталії та Ростиславу ОБУХОВСЬКИМ, за те що зібрали таку професійну команду, приїхали і подарувати нашим дітям справжнє новорічне свято! Ми вітаємо всіх з Наступаючим Новим роком! Бажаємо, щоб іскристий настрій супроводжував вас цілий рік, щоб прекрасні люди і добрі друзі були поруч. Нехай збудуться найбажаніші мрії, відбудуться несподівані і радісні події, а життя наповниться любов'ю, добротою, світлом!

13:09 26.12.2018

РОБИ ДОБРО! НА РАДІСТЬ ДІТЯМ !!!

Коли рік підходить до свого фінішу, а календар стає тонким, нам всім, і дорослим, і дітям, хочеться дива. Адже новорічні свята - це очікування нового, кращого, чудес, веселощів, подарунків. Особливо чекають і мріють про все це діти. І від нас, дорослих, залежить віра в чудеса. За свій педагогічний і батьківський досвід я це знаю точно.

15:11 21.12.2018

ЧИ БУДУТЬ ПОСЛУГИ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ, ТЕРАПЕВТІВ І ПЕДІАТРІВ БЕЗОПЛАТНІ З 2019 РОКУ?

Кожен другий українець обрав лікаря. Але лишаються міфи про підписання декларацій із сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами та первинну медичну допомогу. Відповідаємо на головні питання та спростовуємо неправдиву інформацію.

14:02 19.12.2018

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ТАРИФИ НСЗУ ДЛЯ МЕДЗАКЛАДІВ «ПЕРВИНКИ» НА 2019 РІК

Базовий тариф Національної служби здоров’я України на оплату послуг первинної медичної допомоги на 2019 рік складатиме 370 грн/рік на людину, також будуть застосовуватися вікові коефіцієнти. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Уряду 18 грудня 2018 року.

13:54 19.12.2018

ЧИМ ЖИВЕ МОЛОДЬ

Сьогодні надзвичайно актуальним є патріотичне виховання підростаючого покоління. В сучасних умовах це чи не найважливіше завдання держави – не втратити майбутніх патріотів України.

12:47 17.12.2018