Інформаційна пам’ятка від Міністерства оборони України

Міністерство оборони України розробило брошуру «Родинам захисників», яка покладена роз’яснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах Захисників та Захисниць та проінформувати членів сімей військових про канали комунікації із Збройними Силами України.

14:47 18.09.2023

До Дня усиновлення

17 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Усиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити, як рідну - це життєвий подвиг. Батьки-усиновлювачі вселяють в дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним. Щиро вітаємо всіх усиновителів, хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти, хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, і ніколи не покидає ваші серця!

13:29 18.09.2023

Приєднуйся до 13-ї бригади Національної гвардії України «Хартія»

Приєднуйся до 13-ї бригади Національної гвардії України «Хартія», яка є частиною Гвардії Наступу.  Нам потрібен кожен з вас: від піхотинця до комбата, від водія чи кухаря до керівника з кадрів, логістики і зв’язку.  Приєднуйтеся до нас! Сила здобуває волю. Бригада «Хартія» чекає найкращих та найбільш вмотивованих! Детальніше за посиланнями:

10:26 18.09.2023