20 грудня - Міжнародний день солідарності людей

Проголошено цей день Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції, присвяченій проведенню першого Десятиліття ООН по боротьбі за ліквідацію убогості. Відзначається щорічно 20 грудня, починаючи з 2006-го року.

12:53 20.12.2023

Як запобігти пожежі та що робити у випадку загоряння?

Відповідно до статистичних даних, на території України склалася вкрай негативна тенденція щодо зростання кількісті пожеж у житловому секторі та їх наслідками. Так, тільки за 11 місяців 2023 року виникло понад 62 тис. пожеж, на яких загинуло 1 тис. 200 осіб у тому числі З1 дитина.

12:57 18.12.2023

Аварія на Чорнобильській АЕС: історія трагедії

26 квітня 1986 року сталася аварія на четвертому енергоблоці. З різницею в дві секунди відбулися два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. Обвалилася частина будівель, почалася велика пожежа. Величезна кількість радіоактивних речовин було викинута в атмосферу.

12:01 13.12.2023

Звернення голови громади з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та жителі громади!           Саме 14 грудня багато років тому було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС та завершено перший етап ліквідації наслідків аварії.             Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців нашого краю, які не шкодуючи свого здоров’я і життя працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха. Ми не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.           Низько схиляю голову перед тими, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов’язок перед рідною землею.         Бажаю вам, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

11:57 13.12.2023