11 липня — свято всіх ласунів — Всесвітній день шоколаду

Ідея “подарувати” шоколаду свій день народилася у Франції в 1995 році. Спочатку, це було суто національне свято, але ідея так сподобалася ласунам по всьому світу, що воно швидко набуло статусу Всесвітнього. В цей день у багатьох країнах влаштовують свята і фестивалі, присвячені цим ласощам, проводять конкурси на швидкісне поїдання шоколаду та дарують один одному солодкі подарунки. А кондитерські фабрики часто готують до цього дня різноманітні фігурки і влаштовують ярмарки. Здавна відомо, що ця «їжа богів» — так називали шоколад ацтеки — є найсильнішим антидепресантом. Отже, Всесвітній день шоколаду — це ще й день позитиву, веселощів і солодкого життя.

14:28 11.07.2018

ЗА РУКУ – КРІЗЬ ВСЕ ЖИТТЯ: ВЕСІЛЬНА СТАТИСТИКА 2018 ВІД ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ

Коли чоловік тримає кохану за руку так, наче від хвилювання у неї земля йде з-під ніг, а вона одним лише поглядом дає зрозуміти, що для неї він - цілий всесвіт – для працівників органів державної реєстрації це звична картина, яка надає роботі особливих відчуттів. Адже бути свідком і помічником для двох закоханих – надзвичайно приємно й відповідально.

13:55 10.07.2018

Демонтаж водяного насосу з водонапірної башти

У понеділок, 9 липня працівники селищної ради провели роботи по демонтажу водяного насосу з водонапірної башти, що розташована    по вулиці Гагаріна. Після ремонту насосу, ця башта буде забезпечувати водою найближчі вулиці.

10:37 10.07.2018

Конференція на тему: «Будівництво та оснащення амбулаторій»

6 липня 2018 року голова селищної ради Гончаров П.В. взяв участь у   2-му блоці конференції щодо імплементації ініціативи Президента України по реформуванню сільської медицини на тему: «Будівництво та оснащення амбулаторій», яка проходила у м. Київ.

10:25 10.07.2018