Як не допустити пожежу та як діяти під час її виникнення?

Переважна більшість пожеж виникають у помешканнях громадян. Наші оселі становлять велику пожежну небезпеку. Значна кількість горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу тощо формують значне горюче навантаження й створюють умови для швидкого поширення пожежі.

15:53 21.12.2023

21 грудня в Україні відзначають День Державної служби зайнятості

Державну службу зайнятості України створили саме 21 грудня 1990 року. Вона відповідальна за комплексне вирішення питань, які пов'язані з регулюванням зайнятості, працевлаштуванням, професійною орієнтацією, соціальною підтримкою тих громадян, які тимчасово не працюють.

11:22 21.12.2023

Про порушення роботи операторів мобільного зв’язку та порядок подальших дій населення

У зв’язку з порушенням роботи операторів мобільного зв’язку виникли перебої у функціонуванні систем централізованого оповіщення щодо доведення сигналів цивільного захисту.

10:34 21.12.2023

20 грудня - Міжнародний день солідарності людей

Проголошено цей день Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції, присвяченій проведенню першого Десятиліття ООН по боротьбі за ліквідацію убогості. Відзначається щорічно 20 грудня, починаючи з 2006-го року.

12:53 20.12.2023

Як запобігти пожежі та що робити у випадку загоряння?

Відповідно до статистичних даних, на території України склалася вкрай негативна тенденція щодо зростання кількісті пожеж у житловому секторі та їх наслідками. Так, тільки за 11 місяців 2023 року виникло понад 62 тис. пожеж, на яких загинуло 1 тис. 200 осіб у тому числі З1 дитина.

12:57 18.12.2023