ЯК ВЗАЄМОДІЯТИ З ЛЮДИНОЮ, ЯКА КОРИСТУЄТЬСЯ КРІСЛОМ КОЛІСНИМ?

👩‍🦼 Уявіть ситуацію: ви бачите, як людина на кріслі колісному намагається піднятися пандусом. Бажаючи допомогти, ви хапаєтеся за крісло і штовхаєте його вперед. Однак можете зіткнутися з різною реакцією на свої дії, навіть з агресією – якщо допомога непрохана.

10:33 25.05.2024

🇺🇦ВІЙСЬКОВИЙ КОЛЕДЖ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ІМЕНІ ГЕРОЇВ КРУТ ПРОВОДИТЬ НАБІР НА НАВЧАННЯ У  2024 РОЦІ

🇺🇦ВІЙСЬКОВИЙ КОЛЕДЖ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ ВІЙСЬКОВОГО ІНСТИТУТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ІМЕНІ ГЕРОЇВ КРУТ ПРОВОДИТЬ НАБІР НА НАВЧАННЯ У 2024 РОЦІ

🪖Полтавський Військовий коледж сержантського складу ВІТІ у 2024 році проводить набір випускників середніх шкіл, ПТУ, юнаків та дівчат з 17 до 30 років на навчання за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр», напрями підготовки: «Комп’ютерні науки», «Електронні телекомунікації та радіотехніка».

15:35 24.05.2024

Вибухо небезпечні предмети: правила безпеки та дії при виявленні ВНП

Сьогодні на території України в умовах постійних бойових дій досить легко знайти предмет, що становить загрозу життю і здоров’ю людини. Так, «небезпечну іграшку» можна побачити в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і,навіть,на вулицях міст і сіл. Варто зазначити, якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом, то саморобні вибухівки, що можуть з’явитися на вулицях міст і селищ, визначити набагато складніше. Якщо Ви вирішили прогулятись в лісі дотримуйтесь правил, які можуть врятувати Ваше життя, а саме:

11:47 24.05.2024