Діємо проти насильства: важливо знати кожному

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Вона покликана покращити розуміння та обізнаність людей по всьому світу, і в тому числі – наших співвітчизників, про всі форми насильства та створення вільного від насильства соціального простору. Також акція проводиться задля активізації діяльності державних установ та громадських організацій, щоб об’єднати зусилля щодо захисту прав людини.

09:43 25.11.2022

Штаб  Зноб-Новгородської селищної ради для координації роботи пунктів обігріву та «Пункту Незламності»

Штаб Зноб-Новгородської селищної ради для координації роботи пунктів обігріву та «Пункту Незламності»

ШАНОВНА ГРОМАДО! Внаслідок російських обстрілів маємо перебої з постачанням електроенергії. Тому, в нашій громаді почне діяти Пункт Незламності та пункт обігріву.

09:39 25.11.2022

Особливості охорони праці під час виконання робіт у зимовий період

З настанням холодів кількість травм як серед населення в цілому, так і серед працівників підприємств і організацій значно зростає. Саме тому важливо підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь.

13:41 21.11.2022

Зноб-Новгородська громада: рятувальники провели інструктаж протипожежної безпеки

16 листопада 2022 року працівники Шосткинського районного управління Головного управління ДСНС України у Сумській області провели протипожежний інструктаж з працівниками КЗ "Зноб-Новгородський Центр надання соціальних послуг".

16:57 17.11.2022

«Ми не можемо і не бажаємо стояти осторонь та повинні допомогти людині і добрим словом, і ділом»

В цей надзвичайно складний час допомога потрібна всім, а особливо вразливим категоріям осіб. Шосткинський районний сектор № 3 філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області намагається підтримувати осіб, які засуджені до покарань без позбавлення волі та перебувають на обліку сектору.

16:21 17.11.2022

Дбайте про пожежну безпеку осель!

На Сумщині у цьому році виникло понад тисяча пожеж, значна частка з яких припадає на житловий сектор. Вогонь забрав життя 28 людей. Найбільша кількість трагічних випадків зафіксовано в Шосткинському (10 загиблих), Сумському та Конотопському районах (по 7 загиблих).

14:48 15.11.2022

Маленькі кроки назустріч великій Перемозі!

Східна мудрість говорить, що хто посадить дерево буде мати рік щастя. У посадці дерев є щось глибоко символічне - це сприяння розвитку та підтримка нового життя.

12:53 15.11.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Шановні мешканці громади, просимо звернути Вашу увагу на можливості максимального зменшення використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків та домогосподарств.

08:26 11.11.2022