До уваги жителів громади!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! Окупанти навмисно гатять по енергетичній інфраструктурі, що спричинило режим тотальної економії. Тому наразі дуже важливо обмежити споживання електроенергії для зменшення навантаження на електромережі.

09:00 24.10.2022

До уваги жителів громади!

Шановні мешканці громади!З метою забезпечення безпеки населення Сумської області у разі виникнення радіаційної небезпеки доводимо до вашого відома рекомендації Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо дії населення на випадок радіаційної небезпеки.

16:11 20.10.2022

Копання картоплі в нашій громаді для кожного - наче свято!

Серце України б’ється завдяки її Захисникам, завдяки всім, хто її безмежно любить. Кожен із нас – воїн, який, як може, наближає Перемогу України та звільнення й очищення нашої землі від ворога. А наші садиби, цьогоріч, тішать нас гарним врожаєм.

09:43 20.10.2022

ЯК ЗБЕРЕГТИ ВИТРИМКУ В УМОВАХ МАСОВИХ ПОВІТРЯНИХ АТАК І ІНШИХ ВИКЛИКІВ ВІЙНИ?

Кілька діб Україна перебуває під посиленими ракетними атаками. Це змушує нас вкотре нервувати і тривожитися. Як зберегти витримку в умовах масових повітряних атак й інших воєнних викликів?

09:37 20.10.2022

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЗНИКЛО СВІТЛО ТА ЩО МАЄ БУТИ НАПОГОТОВІ НА ВИПАДОК ЗНИКНЕННЯ СВІТЛА?

Якщо зникло світло, під рукою мають бути ліхтарики на батарейках, свічки і сірники. Щоб залишатися на зв’язку, перевірте, чи заряджені ваші павербанки. Бажано, щоб їх у вас було декілька.

09:20 20.10.2022

Як оформити інвалідність особам, які перебувають за кордоном, під час дії воєнного стану в Україні

На період дії на території України воєнного стану встановлення інвалідності вперше або проведення медико-соціальної експертизи вимушено переселеним особам, які перебувають за кордоном, проводиться з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 08.03.2022 № 225 про «Деякі питання порядку проведення медико-соціальної експертизи на період дії воєнного стану на території України», тобто екстериторіально і заочно.

08:35 20.10.2022

В селі Голубівка відбулась толока на кладовищі

15 жовтня понад 30 мешканців села Голубівка вийшли на прибирання території місцевого цвинтаря. Це той випадок, коли кажуть, якщо захочеш – знайдеш час, не захочеш – знайдеш причину, бо ж для багатьох це вихідний день. Та попри це, люди разом зі старостою округу Валентиною Зароченцевою зібралися на кладовищі, щоб прибрати територію.

09:09 19.10.2022

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.

09:17 18.10.2022

НАГАДУВАННЯ ГРОМАДЯНАМ ПРО ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ОБІГРІВУ ДОМІВОК.

З кожним днем на вулиці стає все прохолодніше і жителі громади  намагаються обігріти свої оселі. На жаль, дуже часто громадяни порушують елементарні правила правил експлуатації пічного опалення, газового та електрообладнання, що призводить до пожеж, іноді з трагічними наслідками.

09:17 14.10.2022