Дата: від до Скинути

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО МЕРЕЖА ВАШОГО ОПЕРАТОРА НЕДОСТУПНА ТА ЯК ДОДЗВОНИТИСЯ ДО ЕКСТРЕНИХ СЛУЖБ: РОЗ'ЯСНЕННЯ

Щоденно оператори мобільного зв’язку роблять все можливе, щоб забезпечити послугами зв’язку населення. Але через масовані ракетні обстріли по Україні можуть виникати проблеми з мобільним зв‘язком.

14:11 02.11.2022

На Сумщині з 1 листопада вводиться заборона на вилов риби у зимувальних ямах

З настанням холодів у водоймах відбуваються зміни, які впливають на поведінку водних біоресурсів. У риб різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, знижується частота серцевих скорочень, сповільнюються процеси росту та реакції на подразники. У цей час риба дуже вразлива, тому вона збирається в зграї та йде на зимівлю до зимувальних ям. З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання наказом Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області від 20.10.2022 № 96 визначено перелік зимувальних ям на період зимівлі 2022-2023 років у районі діяльності Сумського рибоохоронного патруля та з першого листопада 2022 року до початку весняно-літньої нерестового періоду у 2023 році встановлена заборона на вилов водних біоресурсів.

10:15 02.11.2022

ПОДБАЙТЕ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ: ЯКИХ ПРАВИЛ У БУДИНКУ ПОТРІБНО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРИ ВІДКЛЮЧЕННІ СВІТЛА.

Під час відключення світла вимкніть всі енергоємні прилади, такі як бойлер, духовка, обігрівач і пральні машини. Також вимкніть лампи в кімнатах, якими ви не користуєтеся. Це дозволить уникнути скачку навантаження, коли світло з'явиться.

15:39 31.10.2022

ПІШОХОДЕ! СТАНЬ ПОМІТНИМ В ТЕМРЯВІ!

Наразі в Україні складна ситуація в енергетичній системі. Влада змушена вживати жорстких заходів щодо економії електроенергії, у тому числі шляхом вимкнення вуличного освітлення у темну пору доби. Тому проблема видимості пішоходів у цей час стала ще актуальнішою.

15:27 25.10.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!  ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОМОГОСПОДАРСТВ БЕЗКОШТОВНИМИ ДРОВАМИ!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОМОГОСПОДАРСТВ БЕЗКОШТОВНИМИ ДРОВАМИ!

27 вересня 2022 року  Міністерство з питань  реінтеграції тимчасово окупованих територій України оприлюднило інформацію щодо можливого забезпечення  безоплатною деревиною мешканців, які проживають на прилеглих до зон бойових дій територіях.

10:41 24.10.2022

До уваги жителів громади!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! Окупанти навмисно гатять по енергетичній інфраструктурі, що спричинило режим тотальної економії. Тому наразі дуже важливо обмежити споживання електроенергії для зменшення навантаження на електромережі.

09:00 24.10.2022

До уваги жителів громади!

Шановні мешканці громади!З метою забезпечення безпеки населення Сумської області у разі виникнення радіаційної небезпеки доводимо до вашого відома рекомендації Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо дії населення на випадок радіаційної небезпеки.

16:11 20.10.2022

Копання картоплі в нашій громаді для кожного - наче свято!

Серце України б’ється завдяки її Захисникам, завдяки всім, хто її безмежно любить. Кожен із нас – воїн, який, як може, наближає Перемогу України та звільнення й очищення нашої землі від ворога. А наші садиби, цьогоріч, тішать нас гарним врожаєм.

09:43 20.10.2022

ЯК ЗБЕРЕГТИ ВИТРИМКУ В УМОВАХ МАСОВИХ ПОВІТРЯНИХ АТАК І ІНШИХ ВИКЛИКІВ ВІЙНИ?

Кілька діб Україна перебуває під посиленими ракетними атаками. Це змушує нас вкотре нервувати і тривожитися. Як зберегти витримку в умовах масових повітряних атак й інших воєнних викликів?

09:37 20.10.2022