УВАГА!!!

Нагадуємо, що при проходженні блок-поста водій повинен:

14:45 14.06.2022

Міжнародний Комітет Червоного Хреста з робочим візитом до громади

2 червня 2022 року з робочим візитом до Зноб-Новгородської територіальної громади завітали представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста під керівництвом заступника голови субделегації Кейті Атфілд.

10:11 06.06.2022

Сумщина потребує робочих рук. Роботодавець чекає на робітників

Сьогодні у базі даних Сумської обласної служби зайнятості налічується майже тисяча вакансій. Найбільшим попитом нині користуються водії та трактористи із зарплато до 12 тисяч грн, токарі, дорожні робітники, яким роботодавці обіцяють платити до 15 і більше тисяч грн.  щомісяця. А ось операторам верстатів з програмним керуванням підприємці готові платити 18 тисяч.

08:28 05.06.2022

"Захист дитини у цілому світі – місія честі, любові й добра"

Дитинство-це те, з чого починається життя кожної людини і саме цьому присвячений день 1 червня. Цей день покликаний захистити малюків від насильства, голоду, неможливості здобути освіту та медичну допомогу, а також інших проблем та бід, з якими стикаються діти у багатьох країнах світу. Нажаль, сьогодні  наші діти пізнали ще одну велику біду - війну, яку у нашій країні розв'язала Росія.

14:40 01.06.2022

До уваги жителів громади!

30 травня до гуманітарного штабу Зноб-Новгородської селищної ради надійшла допомога у вигляді солодощів (цукерки, печиво, вафлі), молока та невеличкі набори з Великої Британії.

10:28 01.06.2022

«Літо-2022: разом до Перемоги!»

1 перше червня, а це означає, що почалося літо! А ще, сьогодні світле свято – День захисту дітей. Із цього свята фактично в громаді розпочинають опрацьовувати питання літнього відпочинку школярів. Дозвілля має бути ефективним, корисним та безпечним, переконані працівники відділу освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради. І в цей процес обов’язково залучатимуть дітей внутрішньо переміщених осіб, які вже проживають на території нашої громади.

10:15 01.06.2022