ВІДБУЛАСЯ ПРИЄМНА ПОДІЯ!

Вчора, 9 листопада 2021 року, відбулася приємна, для освітян і для усієї громади, подія. У місті Суми пройшла урочиста церемонія вручення ключів від шкільного автобусу за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради МИХАЙЛА АНДРУЩЕНКА.

09:53 10.11.2021

Безбар’єрне та відкрите суспільство це …

«Чи задумувалися ви, з якими труднощами стикаються батьки маленьких дітей? Наскільки складно підтягнути дитячий візочок сходами одній людині без сторонньої допомоги, зайти з ним до магазину, де немає пологого входу чи пандуса, або у транспорт без спеціального пониження? Про цю проблему ми не замислюємось, поки самі не стаємо батьками чи поки в нашому близькому оточенні не з’являються діти. Усі ці сходинки, бордюри та високі пороги — це все бар’єри, які не дозволяють батькам чи опікунам вільно пересуватися з маленькими дітьми. Це також перепони, що ускладнюють пересування людям з інвалідністю, для яких більшість українських міст і сіл є архітектурно недоступними, а також людям старшого віку й іншим представникам маломобільних груп населення.

11:51 08.11.2021

В селі Голубівка Зноб-Новгородської селищної ради вдало реалізовано проект "Реконструкція водоскидної споруди"

Нарешті! Самий довгий проект Зноб-Новгородської селищної ради – завершено. Починаючи з 2017 року тривали ремонтні роботи водоскидної споруди водосховища в с. Голубівка.

11:30 03.11.2021

28 жовтня День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня Україна відзначатиме 77-му річницю вигнання нацистських окупантів із України. В цей день вшановують українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, будучи в лавах Червоної армії або Української повстанської армії.

09:59 28.10.2021