Набір добровольців на прикордонну службу

Через військову агресію з боку рф є потреба у постійному доукомплектуванні особового складу. Тому, прикордонна застава оголошує набір добровольців для служби на місцях у смт Зноб-Новгородське без подальшого переведення в інші населені  пункти.     Бажаючих просимо звертатися до адміністрації Зноб-Новгородської селищної ради.

08:48 09.11.2023

Правила пожежної безпеки при експлуатації генераторів

​​​​​​​ На території Ямпільської, Свеської та Дружбівської територіальних громад у поточному році виникло понад 70 пожеж. Як свідчить аналіз таких випадків, на їх виникнення вплинуло недотримання вимог пожежної безпеки.

14:45 01.11.2023

Зноб-Новгородська громада стала учасниками проєкту "Лідери відновлення" від ГО "Агенція креативна Сумщина"

Команда Зноб-Новгородської селищної ради у складі чотирьох спеціалістів різних сфер є учасниками проєкту "Лідери відновлення" від ГО "Агенція креативна Сумщина".     В результаті першої сесії проєкту учасники отримали величезний багаж знань з франдрейзингу та навички написання проєктних заявок.     По завершенню навчання наша громада отримає команду спеціалістів, які працюватимуть в новому напрямі і наближатимуть перемогу своєю діяльністю.

12:51 31.10.2023

Набір добровольців на прикордонну службу.

Через військову агресію з боку рф є потреба у постійному доукомплектуванні особового складу. Тому, прикордонна застава оголошує набір добровольців для служби на місцях у смт Зноб-Новгородське без подальшого переведення в інші населені  пункти.

15:39 26.10.2023

Гранти для підприємців і самозайнятих осіб Сумщини

Міжнародна гуманітарна організація Save the Children у співпраці з у співпраці з Центром Підтримки Бізнесу та Економічного Розвитку раді оголосити проєкт грантової допомоги для відновлення та підтримки економічного розвитку постраждалих громад Сумської області (Шостківський район, Конотопський район, Охтирський район).

09:02 20.10.2023

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.

09:51 18.10.2023

Діти з 14 років можуть самостійно звертатися по допомогу до юристів з питань позбавлення батьківських прав

Батьки зобов’язані піклуватися про своїх дітей. Але що робити, коли вони не виконують свої обов’язки щодо дитини або навіть шкодять їй? Тоді може постати питання про позбавлення батьківських прав. Як відбувається цей процес та як підлітку отримати допомогу юриста, розповідаємо далі.

16:14 12.10.2023