Змагання зі стритболу

Тільки завдяки своїй завзятості, працьовитості і прагненню домогтися бажаної мети спортсмени здобувають перемоги. Часом шлях до цього п’єдесталу триває кілька років…

09:45 22.11.2017

Зірковий шанс

Шановні аматори: вокалістка Ліза Барканова та  дитячий колектив "Перлина"  Зноб-Новгородського селищного БК!  Прийміть найщиріші вітання з зайнятими перемогами (два перших місця) у Міжрегіональному Відкритому фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Зірковий шанс".  На престижному змаганні в обласному центрі м. Суми ви продемонстрували вагомі досягнення та здобули «пальму першості» не лише на районній арені, а й в обласному значенні. Ви примножуєте культурну скарбницю слави, і  значно впливає на популяризацію та збереження  культурної спадщини в Україні. Бажаємо переможцям та керівнику міцного здоров’я, щастя, радості, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!

11:31 20.11.2017

День захисника України

14 жовтня в Україні четверте відсвяткують День захисника країни. Мужність, честь, сила і відвага — тільки кращі з кращих взяли присягу в лавах Збройних сил України. Ви готові стати на захист своєї батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини. У святковий день ми бажаємо Вам спокійного мирного неба над головою, щасливого особистого життя і заслуженого підвищення по службі.

11:59 13.10.2017

Дикий мед

19 серпня, в п. Зноб-Новгородське вперше пройшов екофестиваль «Дикий мед». Жителі і гості селища стали учасниками яскравого святкового заходу, проведення якого ініціювала Зноб-Новгородська селищна рада при фінансовій підтримці групи компаній «Зерно Полісся».

11:18 14.09.2017

Доповідь конференція

Відділ освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради ЗВІТ начальника відділу освіти, молоді та спорту щодо підготовки до нового 2017/2018 навчального  року 2017 р. 1.Дошкільна освіта

10:52 14.09.2017