Демонтаж водяного насосу з водонапірної башти

У понеділок, 9 липня працівники селищної ради провели роботи по демонтажу водяного насосу з водонапірної башти, що розташована    по вулиці Гагаріна. Після ремонту насосу, ця башта буде забезпечувати водою найближчі вулиці.

10:37 10.07.2018

Конференція на тему: «Будівництво та оснащення амбулаторій»

6 липня 2018 року голова селищної ради Гончаров П.В. взяв участь у   2-му блоці конференції щодо імплементації ініціативи Президента України по реформуванню сільської медицини на тему: «Будівництво та оснащення амбулаторій», яка проходила у м. Київ.

10:25 10.07.2018

Відсвяткували Івана Купала

Коли духмяне українське літо в самому розпалі, приходить найдивовижніше та наймістичніше народне свято Івана Купала.      З нагоди свята, 7 липня в смт. Зноб-Новгородське на першій посадці біля озера працівники селищного  Будинку культури подарували місцевим жителям та гостям селища чудовий святково-розважальний концерт «Купальські вогні».

15:14 09.07.2018

Шановні мешканці громади, нам важлива Ваша думка

Як ми повідомляли на офіційному сайті під час робочого візиту заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової на Сумщину відбулось відкрите засідання обласного антирейдерського аграрного штабу. Олена Сукманова відповідає за цей важливий напрям в діяльності Міністерства юстиції і досконало знає ситуацію по Україні.

13:08 06.07.2018

Свято Івана Купала 2018: традиції, обряди та заборони

Здавна свято Івана Купала відзначають в ніч з 6 на 7 липня, цього року це з п'ятниці на суботу. Як вірили наші предки, в цю ніч прокидається уся лісова нечисть, тому багато що було заборонено робити в цей містичний час.

08:53 06.07.2018

ВІДКРИТО, ДОСТУПНО, БЕЗ ЧЕРГ: В СУМАХ ПОЧАВ ДІЯТИ «OPEN SPACE»

Заступник Міністра юстиції Олена Сукманова урочисто відкрила у місті Суми  зручний офіс європейського зразка «Open Space». Відтепер послуги у сфері державної реєстрації стали ще більш доступними і для жителів Сумщини. Саме тут без черг і часових затрат можна отримати 18 послуг,  серед яких свідоцтво про народження, зміна імені, шлюб чи його розірвання, повторні свідоцтва та витяги з державного реєстру актів цивільного стану.

08:49 06.07.2018