Стратегія розвитку Зноб-Новгородської селищної ради на 2019-2025 роки

2.3. Освіта

Мережа навчальних закладів в цілому відповідає освітнім потребам населення Зноб-Новгородської ОТГ і сформована у відповідності з демографічною ситуацією.

17:29:24 20.09.2018

2.2. Демографічний стан

Загальна кількість населення Зноб-Новгородської ОТГ ради станом на 01.01.2018 р. становить 4630 осіб. Кількість мешканців Зноб-Новгородської ОТГ в динаміці за 2010-2017 роки та розрізі населених пунктів наведена в додатку А. Аналіз дозволяє встановити загальну тенденцію зменшення чисельності населення, як в цілому по сформованій ОТГ, так і за окремими населеними пунктами (рис. 2.2).

16:48:15 20.09.2018

2.1.3. Історична і культурна спадщина

Історія Зноб-Новгородського краю є давньою і досить багатою на різного роду події. Перші поселення людей, які були знайдені на берегах річок Десна, Свіга та Зноба, відносяться до неоліту. Стоянки первісних людей на території громади свідчать про привабливість умов проживання для людей з давніх давен.

16:20:26 20.09.2018