ЗАХОДИ ПРИМУСУ ЗМУСИЛИ ДВОХ ЖИТЕЛІВ ГЛУХІВЩИНИ СПЛАТИЛИ АЛІМЕНТИ ВЛАСНИМ ДІТЯМ

Здавалося б, цілком звична ситуація, коли батьки піклуються про своїх дітей – це істина, яка не потребує доведення протилежного. Але зустрічаються й такі особи, що не вважають за потрібне давати власним дітям не те щоб любов і піклування, а, принаймні, кошти для нормального розвитку.

09:35 12.07.2018

Свято Петра і Павла 2018: традиції, обряди та прикмети 12 липня

В середині літа православна церква відзначає Петров день, який ще має назву свято Петра і Павла. Він завершує Апостольський або Петрів піст, який в 2018 році триває з 4 травня. При цьому саме свято Петра і Павла не входить в число пісних днів. Повна назва свята 12 липня - День святих первоверховних мучеників Петра і Павла, бо, згідно з переказами, в цей день апостоли прийняли мученицьку смерть.

08:33 12.07.2018

11 липня — свято всіх ласунів — Всесвітній день шоколаду

Ідея “подарувати” шоколаду свій день народилася у Франції в 1995 році. Спочатку, це було суто національне свято, але ідея так сподобалася ласунам по всьому світу, що воно швидко набуло статусу Всесвітнього. В цей день у багатьох країнах влаштовують свята і фестивалі, присвячені цим ласощам, проводять конкурси на швидкісне поїдання шоколаду та дарують один одному солодкі подарунки. А кондитерські фабрики часто готують до цього дня різноманітні фігурки і влаштовують ярмарки. Здавна відомо, що ця «їжа богів» — так називали шоколад ацтеки — є найсильнішим антидепресантом. Отже, Всесвітній день шоколаду — це ще й день позитиву, веселощів і солодкого життя.

14:28 11.07.2018

ЗА РУКУ – КРІЗЬ ВСЕ ЖИТТЯ:  ВЕСІЛЬНА СТАТИСТИКА 2018 ВІД ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ

ЗА РУКУ – КРІЗЬ ВСЕ ЖИТТЯ: ВЕСІЛЬНА СТАТИСТИКА 2018 ВІД ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ

Коли чоловік тримає кохану за руку так, наче від хвилювання у неї земля йде з-під ніг, а вона одним лише поглядом дає зрозуміти, що для неї він - цілий всесвіт – для працівників органів державної реєстрації це звична картина, яка надає роботі особливих відчуттів. Адже бути свідком і помічником для двох закоханих – надзвичайно приємно й відповідально.

13:55 10.07.2018