Демонтаж водяного насосу з водонапірної башти

У понеділок, 9 липня працівники селищної ради провели роботи по демонтажу водяного насосу з водонапірної башти, що розташована    по вулиці Гагаріна. Після ремонту насосу, ця башта буде забезпечувати водою найближчі вулиці.

10:37 10.07.2018

Конференція на тему: «Будівництво та оснащення амбулаторій»

6 липня 2018 року голова селищної ради Гончаров П.В. взяв участь у   2-му блоці конференції щодо імплементації ініціативи Президента України по реформуванню сільської медицини на тему: «Будівництво та оснащення амбулаторій», яка проходила у м. Київ.

10:25 10.07.2018

Відсвяткували Івана Купала

Коли духмяне українське літо в самому розпалі, приходить найдивовижніше та наймістичніше народне свято Івана Купала.      З нагоди свята, 7 липня в смт. Зноб-Новгородське на першій посадці біля озера працівники селищного  Будинку культури подарували місцевим жителям та гостям селища чудовий святково-розважальний концерт «Купальські вогні».

15:14 09.07.2018