ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ЕКОНОМІЯ НА ВЛАСНІЙ ДИТИНІ НЕ ПРОБАЧАЄТЬСЯ!

На Охтирщині безвідповідальний батько тривалий час проживав за кордоном, на утримання власної дитини, починаючи з 2008 року, він сплачував кошти у мізерному розмірі, в результаті чого виникла заборгованість понад 32 тисячі гривень.

16:17 04.09.2018

ЮСТИЦІЯ ГЛУХІВЩИНИ – ЩЕ П`ЯТЬ ПОЗИТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ

Від п’яти до двадцяти восьми тисяч гривень сплачених дітям аліментів – такими були результати діяльності державних виконавців Глухівщини в останні дні літа. Отримавши постанови про обмеження, з якими прийшло розуміння, що невиплачені аліменти – справа серйозна, напередодні навчального року ще 5 батьків повністю розрахувалися з боргами по аліментах.

16:16 04.09.2018

СПЛАТИВ І ЗАБОРГОВАНІСТЬ, І ШТРАФ – ПЕРШИЙ РЕЗУЛЬТАТ ІІ ПАКЕТУ ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває

Активна робота державних виконавців Сумщини по забезпеченню прав дітей на отримання аліментів продовжується. Більше того, вступив у дію ІІ пакет законів, що посилює санкції проти батьків – боржників по аліментах.

16:13 04.09.2018