ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

СТУДЕНТИ ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ОФІСОМ «OPEN SPACE»

Юстиція Сумщини активно співпрацює з вищими навчальними закладами, які здійснюють підготовку за юридичними спеціальностями. Ознайомчі візити до органів юстиції – одна з форм партнерства.

09:49 05.11.2018

КОЛИСЬ ВЕЛИКЕ КОХАННЯ ЗАКІНЧИЛОСЬ РОЗПОДІЛОМ МАЙНА

На жаль, не всі пари живуть довго і щасливо все своє життя, інколи доводиться пройти через розлучення і розподіл майна. І не завжди чоловік і дружина витримують цей іспит. Буває й так, що колись кохана людина може стати ворогом номер один.

15:47 01.11.2018

СТРАХ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗМУШУЄ ПЛАТИТИ АЛІМЕНТИ

На Буринщині батько Іван протягом двох років накопичував заборгованість перед своєю дитиною, а тепер завдяки обмежувальним постановам, передбаченим законом #ЧужихДітейНеБуває, він вимушений був сплатити більше 25 тисяч гривень аліментів та фінансові санкції у розмірі 30% від суми боргу, а також 10% виконавчого збору.

15:44 31.10.2018

СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ СТАЛИ ДІЄВИМ МЕТОДОМ ДЛЯ ПОГАШЕННЯ АЛІМЕНТНИХ БОРГІВ ДИТИНІ

Тростянчанин Олександр заборгував своїй дитині понад 40 тисяч гривень аліментів. Ця історія могла б тривати дуже довго, адже чоловік ніде не працював та майна не мав. Але сьогодні держава має дієвий механізм, який у народі назвали дуже просто: «бери мітлу, замітай вулиці і так заробляй на свою дитину».

16:40 30.10.2018

ДО НАДАННЯ ПРАВОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ЮРИДИЧНІ КЛІНІКИ

Холодний осінній день виявився продуктивним та насиченим – традиційний виїзд робочої мобільної групи увінчався успішною ініціативою. Вперше до консультування громадян «на виїзді» долучилася юридична клініка Сумського національного аграрного університету. Юстиція Сумщини впроваджує нові форми взаємодії зі студентами, адже це чудова нагода для них перейняти досвід надання консультацій та й взагалі спілкування з людьми, які так необхідні для юриста.

09:07 26.10.2018

ДЕРЖАВНИЙ ВИКОНАВЕЦЬ ВІДНОВИВ ПРАВА БАТЬКА

Питання виховання дитини має вирішуватись батьками спільно і факт розлучення жодним чином на спілкування тата чи мами з нащадком впливати не повинен. Хоча в настільки розвиненому цивілізованому суспільстві ще існують непоодинокі випадки, коли дитина очікувано залишається з мамою, яка умисно перешкоджає участі тата у вихованні малечі. За таких умов змушені втрутитись державні виконавці.

11:42 19.10.2018