ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ПЕРЕМОГА: ВЕРХОВНА РАДА ПРИЙНЯЛА ЗАКОНОПРОЕКТ № 8584 ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

В переддень великого свята, Верховна Рада прийняла законопроект № 8584 щодо протидії булінгу, ініційований Міністерством юстиції України, який дає чітке визначення жорстокості в шкільному середовищі та встановлює «розмір відповідальності».

13:42:48 19.12.2018

ВАЖЕЛІ ВПЛИВУ НА НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ

Щоб батько отямився і усвідомив свій обов’язок утримувати власних дітей, дієвим спонуканням є внесення його прізвища до так званої #ДошкиГаньби, адже осуду оточуючих боїться кожен.

15:53:53 14.12.2018

ІРИНА САДОВСЬКА: ЗАКОНОПРОЕКТ #РЕЙДЕРСТВОСТОП СПРЯМОВАНИЙ НА ПОКРАЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ В КРАЇНІ

На доручення Президента України Кабінет міністрів та зокрема Міністерство юстиції разом з народними депутатами та провідними бізнес - асоціаціями розробило законопроект під робочою назвою #РейдерствоСтоп, спрямований на покращення інвестиційного клімату в країні та усунення такого явища, як рейдерство. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська у своєму відеоблозі.

08:41:58 10.12.2018

СУМСЬКИМ КАДЕТАМ – ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ

Кадетам – майбутнім захисникам України, фахівці обласної юстиції у партнерстві з представником громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини розповіли про основоположні права людини, що закріплені в Загальній декларації прав людини.

15:51:58 06.12.2018

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

Мобільна група у складі фахівців юстиції Сумщини та місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги у селах і селищах нашої області вже провела не один день. А нині – завітала до Сумського району, де у селищі міського типу Хотінь та селі Стецьківка знову розгорнули мобільну точку доступу до безоплатної правової допомоги.

15:50:23 06.12.2018