ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ СПЛАТИ ЗА ПОСЛУГИ В ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ БАНКІВСЬКОЮ КАРТОЮ

Продовжуючи створювати зручні та комфортні умови для громадян, юстиція Сумщини й надалі впроваджує нововведення – відтепер у всіх відділах державної реєстрації актів цивільного стану мешканці Сумщини можуть сплати за послуги банківською карткою.

08:20:53 01.03.2019

ВЧАСНО ВИКОНАНЕ РІШЕННЯ СУДУ ДОЗВОЛЯЄ УНИКНУТИ ДОДАТКОВИХ ПЛАТЕЖІВ ТА ОБМЕЖЕНЬ

Судове рішення може бути виконане у добровільному або примусовому порядку. Державний виконавець приступає до виконання рішення суду відразу після відкриття виконавчого провадження і застосовує примусові заходи стягнення. Окрім того, боржник сплачує виконавчий збір та витрати виконавчого провадження.

13:20:44 28.02.2019

ШТРАФИ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОМ #ЧужихДітейНеБуває, Б’ЮТЬ ПО КИШЕНІ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ

Спокійно жити і надалі накопичувати борги перед дітьми заважають положення закону #ЧужихДітейНеБуває. Ним запроваджена система фінансових санкцій для тих батьків, які не сплачують аліменти своїй дитині більше року – від 20% до 50% від суми боргу.

14:45:43 27.02.2019

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРОДОВЖУЄ КРОКУВАТИ СУМЩИНОЮ

Фахівці юстиції та спеціалісти Центру з надання безоплатної правової допомоги здійснили черговий виїзд мобільної групи. Цього разу правові консультації юристи надавали жителям Великих Вільмів та Сули Сумського району.

09:51:31 26.02.2019

ДОПОМОГТИ ПОЧУТИ: БУЛИТИ НЕ КРУТО

Проводячи, в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!», інформаційну кампанію спрямовану на протидію булінгу, фахівці юстиції Сумщини охоплюють своє увагою школи-інтернати, спортивні гуртки, секції та училища.

09:36:37 11.02.2019