ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ЦИФРИ, У ЯКИХ ВІДДЗЕРКАЛЮЄТЬСЯ ЖИТТЯ БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ

Юстиція Сумщини, зокрема й органи державної реєстрації актів цивільного стану, вже підбили підсумки своєї роботи за минулий рік. У цифрах про народжуваність, одруження, зміну імені, і, на жаль, про смертність – віддзеркалюються процеси, які відбуваються у житті тих чи інших регіонів. У цифрах – не тільки підсумки, а й погляд на перспективу, нові завдання.

14:01:16 18.01.2019

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», завдяки якому запобігання цькуванню в Україні вийшло на новий рівень.

14:30:19 17.01.2019

ІНФОРМУВАННЯ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Фахівцями юстиції, в межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», було проведено інформаційний семінар для осіб, які перебувають на обліку в Сумському міському центрі зайнятості.

14:29:46 17.01.2019

В НОВУ ЧВЕРТЬ БЕЗ АГРЕСІЇ ТА НАСИЛЬСТВА

Сідаючи за парти після шкільних канікул, кожен школяр повинен пам’ятати про основні правила поведінки, які відтепер передбачені не тільки моральними нормами, а ще й прописані в законі.

11:07:49 14.01.2019

ПОНАД 136 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ СУМЩИНИ

На сьогодні, вже понад 136 мільйонів гривень аліментів отримали діти Сумщини завдяки ініційованому Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває. Історії стягнень та перерахувань державними виконавцями коштів найрізноманітніші.

08:07:50 14.01.2019

ПЕРШІ НОВОРІЧНІ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ В ПОЛОГОВИХ БУДИНКАХ НА СУМЩИНІ

Під новорічний передзвін, зі щирими побажаннями гарної долі новонародженим громадянам країни та їхнім батькам працівники юстиції Сумщини видали 23 свідоцтва про народження безпосередньо в пологових будинках області.

08:06:52 14.01.2019