АЛІМЕНТИ: ЯК ОТРИМАТИ?

Павле Дмитровичу, вирішили з чоловіком розлучитися. Маємо двох діток. Скажіть, для того, щоб я могла отримувати аліменти на дітей, треба звертатися до суду, чи можна якось визначитися без цього?

16:47 10.05.2018

Інформація

Перехід на ринкові ціни при оплаті енергоносії призвів до подорожчання комунальних послуг для громадян. Аби згладити негативний вплив цього процесу на простих українців, минулим Урядом було запущено один із найбільших за всю історію соціальних проектів Уряду – систему субсидій при сплаті комунальних платежів.

16:43 10.05.2018

День пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

14:56 10.05.2018

МЕШКАНЦІВ У СЕРЕДИНО-БУДСЬКОМУ РАЙОНІ КОНСУЛЬТУВАЛИ СПЕЦІАЛІСТИ МОБІЛЬНОЇ ГРУПИ

Юстиція Сумщини продовжує реалізувати головне завдання загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» і забезпечувати доступ до правової інформації – від району до району працюють спільні мобільні групи головного  управління юстиції та системи безоплатної вторинної правової допомоги.

09:27 09.05.2018

Привітання з Днем пам’яті і примирення та 73-річниці перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної Війни! Сердечно вітаємо Вас з Днем доблесті і героїзму, ювілеєм Великого Подвигу патріотів, Днем пам’яті і примирення та 73-річниці перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни! День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків. Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища. Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі! Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

08:54 08.05.2018

З початку року державні виконавці Міністерства юстиції забезпечили виплату 1,1 млрд грн боргів з аліментів. Про це в ході засідання оперативного штабу повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«У досягненні такого результату нам допомогло прийняття закону #ЧужихДітейНеБуває, який забезпечив виконавців дієвими засобами впливу на батьків, які не хотіли добровільно утримувати своїх нащадків. 118 тисяч неплатників позбавили права виїжджати за межі України. Понад 119 тисяч боржників обмежено у праві користуватися автомобілем і зброєю та полювати», - наголосив    очільник Мін’юсту.

16:43 07.05.2018

Надання права на шлюб судом

Сімейним кодексом України встановлено шлюбний вік, тобто вік, з якого особа має право укладати шлюб, для чоловіків та жінок - вісімнадцять років. Особи, які бажають зареєструвати шлюб, мають досягти шлюбного віку на день реєстрації шлюбу. Законодавче визначення мінімального віку, з якого особа може вільно укласти шлюб, пояснюється тим, що для вступу у шлюб особа повинна досягти певного ступеню фізичної та психічної зрілості. Досягнення такої зрілості є необхідним як для вільного (усвідомленого) укладання шлюбу та забезпечення народження здорового потомства.

16:38 07.05.2018