ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО АКТОВИХ ЗАПИСІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану вносять зміни до актових записів цивільного стану. Дипломатичні представництва і консульські установи України приймають і розглядають заяви про внесення змін до актових записів цивільного стану (частини перша та третя статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»)

14:14 26.04.2018

Виступ Народних ансамблів

В Боровичанському об'єкті досугового дозвілля відбувся виїзний концерт народних ансамблів "Вербиченька", "Деснянка" та художньої самодіяльністі села Очкине з концертною програмою "Весеннее настроение".         Глядачам сподобалося, вони були вдячні за цей концерт, адже останній раз у них виступали 28 років тому.         Дякуємо нашим улюбленим ансамблям за виступ, а також тим, хто прийшов та підтримав своїм настроєм.

15:07 20.04.2018

Стаття від Міністерства юстиції

Нагромаджені за декілька років борги по сплаті аліментів повинні збільшуватися на певний відсоток, а за ухилення від суспільно-корисних робіт неплатниками аліментів треба ввести кримінальну відповідальність.

08:48 20.04.2018

Висловлюємо подяку

Зноб-Новгородська ОТГ висловлює щиру подяку приватному підприємцю Будніку Євгену Миколайовичу за технічну підтримку у благоустрії території Зноб-Новгородської селищної ради.

15:25 16.04.2018