10 жовтня – День ментального здоров’я

Всесвітній день психічного здоров'я відзначається 10 жовтня щорічно. Цей день запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров'я задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров'я та мобілізації зусиль на підтримку кращого психічного здоров'я.

10:31 10.10.2023

Результати наради проведеної Сумським регіональним відділенням Асоціації міст України за участі органів місцевого самоврядування, організовану Сумським РВ АМУ та Головним управлінням ДПС у Сумській області

Сумське регіональне відділення Асоціації міст України повідомляє, що 27 вересня 2023 року за участі органів місцевого самоврядування проведено онлайн нараду, організовану Сумським РВ АМУ та Головним управлінням ДПС у Сумській області.

10:58 05.10.2023

​​​​​​​ГУ ДСНС України у Сумській області інформує про початок роботи Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки

Відповідно до статті 9 Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки» суб’єкт господарювання ідентифікує об’єкти підвищеної небезпеки відповідно до кількості порогових мас небезпечних речовин. Порядок ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку затверджуються постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».

09:06 04.10.2023

Увага! Важлива інформація!

Адміністрація селищної ради інформує населення, про те що ворог скоригував тактику ведення війни, вдаючись до дій терористичного характеру проти цивільного населення і критичної інфраструктури України.

11:49 03.10.2023