Набір добровольців на прикордонну службу.

Через військову агресію з боку рф є потреба у постійному доукомплектуванні особового складу. Тому, прикордонна застава оголошує набір добровольців для служби на місцях у смт Зноб-Новгородське без подальшого переведення в інші населені  пункти.

15:39 26.10.2023

Гранти для підприємців і самозайнятих осіб Сумщини

Міжнародна гуманітарна організація Save the Children у співпраці з у співпраці з Центром Підтримки Бізнесу та Економічного Розвитку раді оголосити проєкт грантової допомоги для відновлення та підтримки економічного розвитку постраждалих громад Сумської області (Шостківський район, Конотопський район, Охтирський район).

09:02 20.10.2023

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.

09:51 18.10.2023

Діти з 14 років можуть самостійно звертатися по допомогу до юристів з питань позбавлення батьківських прав

Батьки зобов’язані піклуватися про своїх дітей. Але що робити, коли вони не виконують свої обов’язки щодо дитини або навіть шкодять їй? Тоді може постати питання про позбавлення батьківських прав. Як відбувається цей процес та як підлітку отримати допомогу юриста, розповідаємо далі.

16:14 12.10.2023

УВАГА! Звернення до населення!

За інформацією Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації, з боку держави-агресора на припиняються активні обстріли з усіх видів озброєння (ракетно-артилерійське, БпЛА-«шахеди», мінометне, стрілецьке) населених пунктів та прикордонних територій Сумської області.

10:39 12.10.2023

10 жовтня – День ментального здоров’я

Всесвітній день психічного здоров'я відзначається 10 жовтня щорічно. Цей день запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров'я задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров'я та мобілізації зусиль на підтримку кращого психічного здоров'я.

10:31 10.10.2023

Результати наради проведеної Сумським регіональним відділенням Асоціації міст України за участі органів місцевого самоврядування, організовану Сумським РВ АМУ та Головним управлінням ДПС у Сумській області

Сумське регіональне відділення Асоціації міст України повідомляє, що 27 вересня 2023 року за участі органів місцевого самоврядування проведено онлайн нараду, організовану Сумським РВ АМУ та Головним управлінням ДПС у Сумській області.

10:58 05.10.2023