Перемога народного ансамблю "ВЕРБИЧЕНЬКА"

3 листопаду за ініціативи Запорізької обласної адміністрації та Запорізької міської ради у місті Суми пройшов Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Слобожанська осінь». Зноб-Новгородську об’єднану територіальну громаду представляв народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька». Талант і старання наших красунь компетентне журі високо оцінило і нагородило дипломом лауреата І ступеню.

11:25 04.11.2019

Молодіжна туса  «Хеллоуїн»

Молодіжна туса «Хеллоуїн»

1 листопада у Зноб-Новгородському будинку культури відбулася молодіжна туса – «Хеллоуїн». Організатори свята підготували дуже цікаву і насичену програму з сюрпризами і подарунками.

10:17 04.11.2019

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ У ГАЛУЗІ ЯГІДНИЦТВА

Заявку для участі у конкурсному відборі на одержання часткового відшкодування суб’єкти господарювання подають до Комісії через обласний Департамент агропромислового розвитку до 5 листопада. Часткове відшкодування надається заявникам, які зареєстровані та здійснюють діяльність у галузі ягідництва на території Сумської області

09:42 30.10.2019

" МОЄ СЕЛО - ОКРАСА УКРАЇНИ!"

Рідне село! Воно справді зігріває душу кожного із нас. Його тепло проникає глибоко до серця. І де б ми не були, а невидимі промінчики притягують до себе, кличуть із далеких доріг до рідного села, до отчого дому. Здається, нема нічого кращого на світі за побачення із знайомими вулицями, батьківською хатою.

14:44 28.10.2019

Готуємося до Всеукраїнського перепису населення.

Перепис населення визначається як захід, що дозволяє здійснювати через регулярні інтервали часу офіційний облік чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому та на всіх рівнях її адміністративно - територіального устрою. Дані перепису необхідні для прогнозування і управління соціально – економічним розвитком країни, реалізації демографічної політики, бюджетного планування та інших цілей. Що стосується нашого району зазначаємо, що інформація щодо адресного господарства надається у розрізі всіх населених пунктів та в цілому формує стан області на тлі інших регіонів.

11:48 24.10.2019

Перевірка якості надання соціальних послуг старостівського округу с. Зноб-Трубчевська

Директором територіального центру постійно проводиться контроль за якістю надання соціальних послуг догляду вдома пенсіонерам, інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування, потребують сторонньої допомоги та перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.

10:00 24.10.2019