Дата: від до Скинути

Інформаційно-просвітницькі заходи з метою відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

В рамках проведення інформаційної компанії  до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, яка проходить з 23 липня по 06 серпня 2019 року, на території Зноб-Новгородської ОТГ було проведено ряд заходів, а саме:

10:54 06.08.2019

АВІАЦІЙНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ОТРУТОХІМІКАТІВ.

Ми продовжуємо інформувати жителів ОТГ  і керівників агропідприємств щодо отрутохімікатів, які аграрії застосовують для вирощування і догляду за сільськогосподарськими культурами.

11:55 30.07.2019

До уваги власників невитребуваної частки (паю) або їх спадкоємців!

14:42 29.07.2019

Турнір з міні-футболу!

24 липня 2019 року в с. Очкине пройшов турнір на кубок Очкинського cтаростинського округу з міні-футболу серед дітей 12-14 років та команд КФК Зноб-Новгородської селищної ради.

11:33 25.07.2019

ІМ’Я – ЦЕ КЛЮЧ ДО ЖИТТЯ: ОРИГІНАЛЬНІ  Й  ПОПУЛЯРНІ  ІМЕНА НА ЯМПІЛЬЩИНІ ТА СЕРЕДИНО-БУДЩИНІ

ІМ’Я – ЦЕ КЛЮЧ ДО ЖИТТЯ: ОРИГІНАЛЬНІ Й ПОПУЛЯРНІ ІМЕНА НА ЯМПІЛЬЩИНІ ТА СЕРЕДИНО-БУДЩИНІ

Питання надання дитині імені хвилює батьків впродовж 9 місяців очікувань на малюка та після його народження. Це рішення дуже важливе, адже, обираючи ім’я для свого чада, батьки надають йому своєрідну формулу долі та ключ до життя.

09:50 25.07.2019