ЗУСТРІЧ МІСЦЕВИХ ЖИТЕЛІВ З ПРЕДСТАВНИКАМИ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

7 червня 2019 року у приміщенні Зноб-Новгородської селищної ради відбулась зустріч керівництва громади, представників аграрних підприємств, що здійснюють свою діяльність на території громади та місцевих жителів.

11:24 08.06.2019

Відеоконференція керівників ЗЗСО із начальником Департаменту освіти і науки Сумської ОДА  Вікторією Гробовою

Відеоконференція керівників ЗЗСО із начальником Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторією Гробовою

04 червня 2019 року відбулася відеоконференція керівників ЗЗСО Зноб-Новгородської селищної ради,  педагогічних працівників, що відповідають за Інтернет у закладах освіти,  із начальником Департаменту освіти і науки Сумської ОДА  В. Гробовою.

15:08 04.06.2019

Хай буде дитинство щасливим!

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Він святкується 1 червня. КЗК «Зноб-Новгородський ЦКіД» відзначав свято одразу після того, як у  школах громади, 31 травня, пролунав останній дзвінок!

11:02 03.06.2019

СПОРТ. ЗДОРОВ'Я. ДОЗВІЛЛЯ.

Вже традиційно на теренах села Очкине у лісовому масиві табору «Десна» зустрічаються учнівські команди загальноосвітніх навчальних закладів Зноб-Новгородської селищної ради та Середино-Будського району, щоб позмагатися у туристичних, спортивних навиках.

10:26 03.06.2019

УРА!!! КАНІКУЛИ!

З яким же нетерпінням всі школярі чекають приходу літа, щоб сміливо можна було закинути підручники і сумки на найдальшу полицю і на три місяці зануритися в жарку казку.

09:16 01.06.2019