ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНИМИ ПОСЛУГАМИ НАСЕЛЕННЯ В СЕРЕДИНО-БУДСЬКОМУ РАЙОНІ

11:00 03.07.2018

ЯКІ ПОСЛУГИ БУДУТЬ НАДАВАТИ СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ТЕРАПЕВТИ І ПЕДІАТРИ З ЛИПНЯ

У липні розпочинається важливий етап трансформації системи охорони здоров’я. Перші комунальні і приватні медзаклади, які підписали договори з Національною службою здоров’я, почнуть отримувати фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Водночас починає діяти новий список послуг первинної медичної допомоги — обов’язковий для виконання всіма закладами первинної медичної допомоги, незалежно від моделі фінансування. Розказуємо, що відтепер гарантовано оплачено з ваших податків на рівні первинної  медичної допомоги.

10:19 03.07.2018

МІН’ЮСТ ПРЕДСТАВИВ ІНФОГРАФІКУ  ПРО ОСОБЛИВОСТІ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ  НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ В ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ

МІН’ЮСТ ПРЕДСТАВИВ ІНФОГРАФІКУ ПРО ОСОБЛИВОСТІ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ В ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ

Міністерство юстиції України презентувало інфографіку «Зарубіжний досвід боротьби з неплатниками аліментів та Законопроект 8296», в якій порівнюються основні положення вітчизняного та іноземного законодавства у сфері регулювання проблеми виплат аліментів.

08:32 03.07.2018

Візит регіонального спеціаліста з напрямку покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми "U-LEAD з Європою" Алли Лежненко

У четвер, 26 червня 2018 року до нашої громади завітала регіональний спеціаліст з напрямку покращення якості надання  адміністративних послуг для населення Програми "U-LEAD з Європою" Алла Лежненко.

08:23 03.07.2018

ВИЇЗНА АКЦІЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

В період літніх канікул в дитячому оздоровчому таборі «Десна» Середино-Будська районна філія Сумського ОЦЗ щорічно проводить виїзні акції.

14:15 02.07.2018

ПАВЛО ПЕТРЕНКО ОЧОЛИВ РЕЙТИНГ ВІДПОВІДАЛЬНИХ МІНІСТРІВ

Міністр юстиції України Павло Петренко посів перше місце у рейтингу відповідальності членів Кабінету Міністрів України за кількістю і якістю даних та виконаних обіцянок на основі достовірних фактів. Про це свідчать результати останніх даних аналітичного порталу «Слово і діло»

14:12 02.07.2018