Дата: від до Скинути

Вітаємо переможців конкурсу на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради!

21 травня 2018 року конкурсною комісією селищної ради проведено конкурс на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради. Всього кандидатів на посади було дев’ять чоловік.

16:22 22.05.2018

20 травня 2018 р. - День памяті жертв політичних репресій

20 травня 2018 року в Україні відзначають День пам'яті жертв політичних репресій. Це День пам’яті і скорботи про тих, хто загинув або постраждав в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму.

12:18 20.05.2018

18 травня – День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Щороку 18 травня у світі відзначають пам’ять жертв депортації кримців. В Україні з 2014 року цього дня офіційно відзначають День боротьби за права кримськотатарського народу, а з 2016 року — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

14:17 18.05.2018

День вишиванки

Щороку в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Ідея зародилася в 2006 році у студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

12:03 18.05.2018

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Сьогодні всі українці відзначають День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

09:02 17.05.2018

19 ДІТЕЙ СУМЩИНИ, ЯКІ ТРАГІЧНО ПОВЕРТАЛИСЬ ІЗ ПОЛЬЩІ, ВЖЕ ВДОМА

Вчора вранці 19 дітей з 26, які повертались із Польщі, прибули в рідні домівки. Школярів із Глухова батьки забрали ще у Києві, інших – з м. Суми, Великописарівського і Краснопільського районів зустріли у Краснопіллі

10:55 16.05.2018