Відбувся І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

Попри те, що ця гра проводиться в Україні уже понад десять років, у нашій Зноб-Новгородській об’єднаній територіальній громаді відбулася вперше. Її учасників привітали, заступник селищного голови О.В. Несмашний, заступник начальника відділу з персоналу прикордонної застави Н.С. Дорощак.

10:31 01.06.2018

Вітаємо магістрів Сумського національного аграрного університету!

30 травня у Сумському національному аграрному університеті відбувся перший в Україні випуск магістрів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Регіональний менеджмент».

13:22 31.05.2018

ПРО БАТЬКІВСЬКИЙ ОБОВ'ЯЗОК У РОМНАХ НАГАДАЛИ БІЛЬШ СУВОРІ ЗМІНИ ДО ЗАКОНОДАВСТВА

Спеціалісти юстиції Роменщини, а разом з ними родини і діти, які нарешті отримали кошти від батьків – боржників по аліментах, переконуються в ефективності нововведень до закону #ЧужихДітейНеБуває. Адже тільки загроза суттєвих обмежень примушує цю категорію батьків згадати про власних дітей і сплатити аліменти.

08:05 31.05.2018

СИНИ І ДОНЬКИ ДОЧЕКАЛИСЬ КОШТІВ ВІД БАТЬКІВ  НА ГЛУХІВЩИНІ

СИНИ І ДОНЬКИ ДОЧЕКАЛИСЬ КОШТІВ ВІД БАТЬКІВ НА ГЛУХІВЩИНІ

Спеціалісти юстиції Глухівщини продовжують дієво працювати, застосовуючи норми закону #ЧужихДітейНеБуває. Завдяки новим, і як показує реальність, ефективним методам впливу на боржників по аліментах, діти отримують кошти від нерадивих батьків.

08:01 31.05.2018