В УКРАЇНІ ПРОПОНУЮТЬ СУТТЄВО СПРОСТИТИ РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

17 жовтня у приміщенні Верховної Ради відбулася презентація та реєстрація проекту закону «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні». Участь у заході взяв перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, народні депутати України. Відповідний законопроект був розроблений Офісом реформування адміністративних послуг.

08:51 18.10.2018

ПАТРІАРХ ВАРФОЛОМІЙ ПОДЯКУВАВ ПРЕЗИДЕНТУ ЗА ЗУСИЛЛЯ У ОБ’ЄДНАННІ ПРАВОСЛАВНИХ ХРИСТИЯН В УКРАЇНІ – ЗУСТРІЧ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ З ЕКЗАРХАМИ ВСЕЛЕНСЬКОГО ПАТРІАРХА

Екзархи Вселенського Патріарха в Україні відзначили провідну роль Президента Петра Порошенка у процесі об’єднання православних християн та створенні єдиної помісної православної церкви.

08:41 17.10.2018

"КОЗАЦЬКОМУ РОДУ - НЕМА ПЕРЕВОДУ!"

В історії України є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна й День захисника України. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

16:01 16.10.2018

«КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА – НАША ГОРДІСТЬ І СЛАВА»

12 жовтня в Голубівському НВК відбулося свято «Козацька держава – наша гордість і слава», присвячене Дню захисника України, українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці, яке підготували Володимир Єрохов та Людмила Коноваленко.

10:19 16.10.2018

ФУТБОЛ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

11 жовтня 2018 року на стадіоні «Зноб-Новгородський ПАЛ»  відбулись   спортивні ігри школярів з футболу серед команд 2001-2004 р.н., присвячені Дню захисника України.

08:53 12.10.2018

ЗМІНИ В ОСВІТІ ДАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ КОЖНІЙ ДИТИНІ РОЗКРИТИ СВІЙ ПОТЕНЦІАЛ, – ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН НА ЗУСТРІЧІ З ЮНИМИ ВИНАХІДНИКАМИ

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН під час зустрічі із школярами-винахідниками, які займаються робототехнікою. Зустріч відбулася в технопарку UnitCITY, куди завітали розробники людиноподібного робота Софія – першого в світі робота, який спроектований з можливістю адаптації до поведінки людей

15:45 11.10.2018

ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР РОЗПОЧАВ РОБОТУ

Курс України на європейську інтеграцію вимагає  впровадження міжнародних підходів до навчання дітей з особливими освітніми потребами, які б базувались на засадах рівних можливостей та доступу до якісної освіти

09:02 11.10.2018

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ’Я ЗАПУСКАЄ ВЛАСНИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР

З 8 жовтня 2018 року офіційно починає свою роботу контакт-центр Національної служби здоров’я України. Короткий номер – 1677. Це перший в Україні подібний контакт-центр, що обслуговуватиме пацієнтів, лікарів та керівників закладів охорони здоров’я.

08:59 11.10.2018