МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

Сьогодні мобільна група у складі фахівців юстиції та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавала юридичні консультації для жителів Ободівської та Павлівської сільських рад, що на Білопільщині.

10:46 03.08.2018

АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ СЛУХУ

Представниками юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено спільний виїзд до Лебединської територіальної організації «Українське товариство глухих» для надання адресної безоплатної правової допомоги.

10:28 03.08.2018

ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКІВ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ ГРОМАДИ

2 серпня за ініціативи ветеранів та за підтримки керівництва селищної ради вперше відбулася зустріч керівників ветеранської організації населених пунктів Зноб-Новгородської громади, в ході якої присутні мали змогу ознайомитися з історією створення ветеранської організації.

16:21 02.08.2018

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР-НАРАДА У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

31 липня в приміщенні Зноб-Новгородської селищної ради відбувся навчальний  семінар-нарада за ініціативи керівництва Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної  адміністрації. До участі у семінарі  запрошені виконавчий комітет селищної ради, керівники управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді Середино-Будської районної державної адміністрації.

16:55 31.07.2018

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ІНФОРМУЄМО  ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ІНФОРМУЄМО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ

Для ефективнішої боротьби з неплатниками аліментів державними виконавцями Сумщини здійснюється інформування населення про можливі наслідки, які чекають на них у разі ігнорування своїх батьківських обов’язків щодо сплати аліментів. Роз’яснювальна робота була проведена з боржниками, стягувачами, в трудових колективах і навіть на вулицях міст і селищ.

16:11 31.07.2018