ДО ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

22 вересня наша країна відзначає День партизанської слави, як данину всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Другої Світової війни боровся за свободу свого краю не шкодуючи ні сил, ні власного життя.

13:20 21.09.2018

ІВАН БОРШОШ: ПРОВЕСТИ НА СУМЩИНІ ВІЙСЬКОВІ ЗБОРИ БРИГАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ НА ВИСОКОМУ РІВНІ – ДЛЯ НАС СПРАВА ЧЕСТІ

Заступник голови облдержадміністрації нагадав,  що з 28 вересня по 7 жовтня цього року на Сумщині будуть проведені широкомасштабні навчання з територіальної оборони. Разом із резервістами та професійними військовими пліч-о-пліч навчатимуться військової справи і представники влади всіх рівнів

08:18 20.09.2018

14 ПРИЧИН ЛЮБИТИ ОСІНЬ

Багато хто вважає, що осінь – найсумніша пора року, коли на зміну сонячним дням приходять дощові, туманні будні. Але як би сумно не було, ми просто не можемо не усміхатися, коли на вулиці така купа кольорів і атмосферності. Ось ще одне нагадування, чому осінь найчарівніша і найказковіша пора року.

16:47 17.09.2018

У СЕРЕДУ НА СУМЩИНІ ЛУНАТИМУТЬ СИРЕНИ

Як повідомив під час апаратної наради директор Департаменту цивільного захисту населення Олександр МИЛАШ, 19 вересня з 9:00 до 13:00 год на території Сумської області буде проходити перевірка системи оповіщення  із включенням електросирени

14:32 17.09.2018

ВІЙСЬКОВІ ЗБОРИ НА СУМЩИНІ

13 вересня відбулася зустріч голови селищної ради Петра ГОНЧАРОВА,  представників Середино-Будського військового комісаріату Олексія РУДИКА та Сергія ГРИЦУНА з військовозобов'язаними Зноб-Новгородської ОТГ  щодо широкомасштабних навчань з територіальної оборони, які будуть проведені з 28 вересня по 7 жовтня цього року на Сумщині.

09:54 14.09.2018

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ НОВОВАСИЛІВСЬКОГО КЛУБУ-ФІЛІЇ

Сільські заклади культури – це той осередок, де людина повинна раціонально проводити свій вільний час, розвивати свої таланти, культурно відпочивати, отримувати естетичну насолоду. Тож, напевне, кожному приємно завітати до впорядкованого закладу культури, задовольнивши свої культурно-духовні інтереси та вподобання. Нині культура в наших селах, попри вклади з бюджету громади на покращення матеріальної бази, багато в чому, тримається на ентузіазмі працівників та любові до мистецтва.

10:51 13.09.2018

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ДИТЯЧОГО САДКУ "КАЗКА"

Зноб-Новгородською селищною радою було прийнято рішення про проведення капітального ремонту дитячого садку «Казка»,  грошові кошти на ремонт за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури та за результатом тендеру підписано договір.

15:56 12.09.2018

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНУ!

8 вересня 2018 року в місті Глухів вперше за останні 20 років зареєстровано 2 випадки ботулізму. Захворіло двоє чоловіків, які вживали в'ялену не патрану рибу (лящ), яку придбали в магазині "Акація" м. Глухова. В Сумській області був зареєстрований і летальний випадок від ботулізму минулого року, коли помер мешканець Недригайлівського району

13:52 12.09.2018