Дата: від до Скинути

ПРОГРАМА «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ» НЕ ВПЛИНЕ НА ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕКРЕТНИХ ВИПЛАТ ТА ВІДПУСТКУ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ

13:00 16.11.2018

ПОТРІБНА ДОПОМОГА ВАЖКОПОРАНЕНОМУ УЧАСНИКУ БОЙОВИХ ДІЙ В ЗОНІ АТО

При виконанні військового обов’язку в зоні проведення операції Об’єднаних сил в районі Світлодарської дуги 07.11.2018 був тяжко поранений кролевчанин Гребенюк Олексій Михайлович, 1969 р. н., учасник бойових дій в Афганістані, патріот, в зоні АТО перебував з першої хвилі часткової мобілізації. Пройшов навчання з британськими інструкторами, де серед відібраних 40 військовослужбовців ЗСУ у трійку найкращих. Нагороджений відзнаками за бойові заслуги.

10:39 16.11.2018

ЩОДО ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ

З метою продовження позитивних тенденцій розвитку агропромислового комплексу сільських територій Сумщини, Сумська обласна рада розробила Програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року.

11:33 15.11.2018

РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Щорічний радіодиктант національної єдності українці писали 9 листопада о 11:00 у День української писемності та мови.  До цієї акції долучилися також вчителі й  учні  всіх  закладів освіти Зноб-Новгородської селищної ради.

10:09 15.11.2018

ЛІКУВАННЯ ДІАБЕТУ: ЯК ОТРИМАТИ ЛІКИ БЕЗКОШТОВНО

Своєчасне діагностування та контроль діабету дозволяє попередити розвиток тяжких ускладнень. Люди з діабетом повинні дотримуватись здорового харчування, підтримувати вагу в нормі та бути фізично активними. Крім того, їм необхідно приймати ліки, навіть якщо вони почуваються добре.

08:38 15.11.2018