Дата: від до Скинути

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РУХ “СИЛА ПРАВА” – НАДАЄ БЕЗОПЛАТНУ ЮРИДИЧНУ ДОПОМОГУ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

Всеукраїнський рух “Сила права” – правозахисна громадська організація, що надає безоплатну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

15:32 19.03.2019

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО НАВЧАННЯ

Середино-Будська районна рада повідомляє, що академія державного управління при Президентові України та її Харківський регіональний інститут державного управління з 01 квітня 2019 року здійснюють прийом вступників на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування»  за державним замовленням та за договорами з надання освітнього ступеня магістр.

15:14 19.03.2019

ЗУСТРІЧ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ  ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

ЗУСТРІЧ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

16 березня до селищної ради завітали дорадник з надання соціально-спрямованих дорадчих послуг з питань маркетингу органічного землеробства та економіки і голова громадської спілки «Органічна Україна. Північ» Андрій Мараховський та його колега Олег Лата.

13:08 19.03.2019

ЯК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ ПРОГОЛОСУВАТИ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ?

До президентських виборів залишилося 12 днів. На сьогоднішній день в Україні нараховується приблизно 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб. З них майже 60% не знають, як голосувати в їхньому нинішньому місці проживання.

12:54 19.03.2019

ВИЇЗНИЙ КОНЦЕРТ ДО СЕЛА ЗНОБ-ТРУБЧЕВСЬКА

У продовженні свята весни, краси, жіночності і кохання коли прекрасні жінки чекають ніжності, квітів і подарунків, артистами художньої самодіяльності  КЗК «Зноб-Новгородський ЦКіД» був здійснений виїзний концерт до села Зноб-Трубчевська.

08:53 19.03.2019