ЗВІТ ГОЛОВИ ЗА ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ У 2018 РОЦІ

12 січня 2019 року, згідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у залі КЗК «Зноб-Новгородський Центр культури і дозвілля» відбувся звіт голови Зноб-Новгородської селищної ради Петра ГОНЧАРОВА та керівників структурних підрозділів про проведену роботу за 2018 рік.

16:03 14.01.2019

ФУТБОЛ В РАЙОНАХ

Першість північного регіону Сумської області з футзалу.

10:11 14.01.2019

ЯК УНИКНУТИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ: НАГАДУЄМО ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ У ХОЛОД

За період з 12 грудня 2018 року по 8 січня цього року за допомогою до закладів охорони здоров’я звернулись 1037 людей, постраждалих від переохолоджень та обморожень, 955 осіб госпіталізовано, повідомляє Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф України.

13:43 10.01.2019

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ХИЛЬЧИЦЬКОГО НВК

9 січня 2019 року голова Зноб-Новгородської селищної ради Петро ГОНЧАРОВ, його заступник Микола ЖОРОВ та начальник відділу освіти, молоді та спорту Михайло АНДРУЩЕНКО провели зустріч з педагогічним колективом та батьками учнів Хильчицького НВК.

17:02 09.01.2019

НА СУМЩИНІ ПРОХОДИТЬ КОНКУРС ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

На території Сумської області у 2019 році можуть реалізуватися програми та проекти за напрямками спортивної інфраструктури, енергоефективності та інших напрямків за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

16:20 09.01.2019

АПАРАТ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ ДЛЯ СЛУЖБИ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

29 грудня 2018 року служба екстреної медичної допомоги отримала апарат штучної вентиляції легень (А – ШВЛ). Цей виріб, вартістю 65 000 грн., було придбано за кошти, виділені з бюджету Зноб-Новгородської  селищної ради.

09:55 03.01.2019

«НОВОГОДНИЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ НЮРКИ БУФЕТЧИЦЫ»

«Новогодние приключения Нюрки Буфетчицы» под таким названием в КЗК «Знобь-Новгородский ЦКиД» 30 декабря прошло фееричное новогоднее шоу! Зал центра культуры был заполнен до отказа. Посетителями буфета «Анютины глазки» в этот предновогодний, сказочный вечер оказались само собой Дед Мороз и Снегурочка, и поскольку буфет был сказочный, то Нюру в этот вечер пришли поздравить герои разных сказок, а именно: Продюсер Вован он же Волк, Трое гламурных девиц они же трое поросят, Красная Шапочка, Баба Яга, кума Нюры – Дюймовочка, чета Потапычей и Машенька, и колобок он же Колобок – Золотой зубок (особо опасный преступник), оперативное расследование на местности проводил Опер Паша.

14:02 02.01.2019