ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ІІ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

До Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні та 74-ї річниці вигнання нацистів з України учні Голубівського НВК разом з вчителями навели лад на меморіальному комплексі, пропололи клумбу, упорядкували стелу  в с. Голубівка.

14:53 10.05.2019

«ПАМ’ЯТАЄМО ПЕРЕМАГАЄМО»

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю історію людства війні – Другій світовій. Не згасне в пам’яті людській, не піде в небуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, його перемога на фашизмом.  Цей воістину святий день наповнює людські серця не лише світлим почуттям радості і щастя, але й гірким присмаком журби за віддані життя та понівечені долі наших співвітчизників. День Перемоги змушує нас згадати події воєнних років, оцінити подвиги героїв і переосмислити бачення радянського та нацистського тоталітарних режимів.

13:02 10.05.2019

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ У БІБЛІОТЕКАХ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОЇ ОТГ

Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане. Подвиг героїв – переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

12:54 10.05.2019

ПРИВІТАЛИ ОСТАННЬОГО ВЕТЕРАНА ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

В День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  голова громади Петро Гончаров та староста Голубівського старостинського округу Раїса Белоус відвідали з подарунками останнього ветерана війни нашої громади, жителя с. Лісне Бор Миколу Семеновича.

11:34 10.05.2019

МАЙЖЕ 500 МЛН ГРН «ТЕПЛИХ КРЕДИТІВ» ВЖЕ ВИДАНО СІМ’ЯМ НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ЗАХОДИ У ЦЬОМУ РОЦІ

У квітні ц.р. понад 30 тис. родин поспішили взяти участь в державній програмі з утеплення житла та залучити близько 350 млн грн «теплих кредитів». Це у понад 2 рази більше, ніж у березні ц.р., коли родини інвестували 151 млн грн в енергоефективність.

16:48 06.05.2019

АКЦІЯ СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ

ВБФ «Серце до серця» веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Організація збору коштів у рамках благодійної акції є тільки один із методів реалізації цієї мети.

10:11 06.05.2019